Vítejte u BanaBay – Česká republika dovozce banánů

BanaBay Limited se specializuje na dovoz banánů do Velké Británie a dalších evropských států. Ať už jste jedním z našich vážených zákazníků, investor, nebo jen máte zájem dozvědět se více o našich produktech, předvedeme Vám naši kvalitu, naše strhující, rychle se rozvíjející globální podnikání. Jsme jedním z předních ekvádorských producentů a distributorů čerstvých banánů té nejvyšší kvality.

 

Nadšení

S nezměrným nadšením plníme přání zákazníků po celém světě. Naší vizí je stát se předním světovým dodavatelem zdravého a výživného ovoce pro spotřebitele všech věkových kategorií.

Přehled

Na těchto stránkách můžete získat přehled o naší společnosti, našich vysoce kvalitních produktech, našem integrovaném dodavatelském řetězci, našich globálních distribučních možnostech, zkrátka vše kolem naší světové značce BANABAY.

Jedinečnost

Naše jedinečná kvalita staví naši společnost do pozice ideálního dodavatele pro supermarkety, obchody a restaurace, kterým chceme nabídnout naše lahodné ovoce.

Důvěryhodnost

Naše produktové značky jsou známé jako důvěryhodný symbol kvality výrobků, čerstvosti a spolehlivosti. Náš stálý důraz na kvalitu a inovace nám umožňuje poskytovat našim zákazníkům vynikající produkty.

Menu