Naše produkty - BanaBay - Banán import export

Naše Produkty

BanaBay nabízejí celou řadu zdravých, nezávadných a výživných produktů nezbytných pro zdravý životní styl. Ovoce prvotřídní kvality dodáváme rychle, aby byla co nejvíce zajištěna jeho čerstvost, chuť a lahodnost.

Čerstvé Ovoce

Na cestě z našich plantáží k Vám pečujeme o naše výrobky tak, abyste dostali do nejlepší. V dnešním uspěchané době je jíst zdravě tak jednoduché, stačí si jen vzít ovoce z produkce BanaBay.

Prostřednictvím vertikální integrace, just-in-time dodávek a vynikajících metod zacházení zajišťuje BanaBay vynikající kvalitu od našich plantáží až k zákazníkovi. Nepřerušený chladící proces z plantáže až do obchodu v kombinaci s inovativními metodami balení nám umožňuje dodávat čerstvě sklizené produkty bez přísad a konzervačních látek.

Čerstvě sklizené produkty BanaBay jsou připravovány a baleny ve vlastních provozech, které jsou vybaveny špičkovými zařízeními a fungují dle přísných systémů bezpečnosti potravin a kvality řízení.

Kvality

Jsme velmi hrdí na naši kvalitu. Naši pěstitelé, baliči, zpracovatelé, přepravci a zaměstnanci sdílejí tuto oddanost po celém světě. Poskytují zákazníkům každý den to nejlepší, nejchutnější a nejvýživnější čerstvé ovoce.

Ochrana potravin

Ochraně potravin věnujeme hodně péče a to je důvod, proč máme specializované oddělení zaměřená na ochranu našich produktů.

Ochrana potravin je zajištěna monitorováním produktů z plantáže až do obchodu nástroji jako jsou: příručky systému jakosti, provádění vlastních auditů, terénní inspektoři, vedení statistik výrobních procesů a zkoušek.

Balení

Naše balící oddělení se snaží v ovoci, které se sklízí denně „čerstvost“. Najmutím špičkových odborníků v oboru je naše společnost schopna poskytnout nákladově a časově efektivní řešení, šité na míru našim zákazníkům.

 

BanaBay Fresh Produce Availability Chart

BanaBay Fresh Produce Availability Chart


Menu